UConnect

Díky systému UConnect můžete poslouchat svoji oblíbenou hudbu z MP3 nebo z vašeho mobilního telefonu, dobíjet svá zařízení přímo na palubě Pandy a bezpečně hands-free telefonovat.

Nový infotelematický systém UConnect Radio zahrnuje hands-free systém Bluetooth 2.1, audio streaming (Deezer a TuneIn), MP3 přehrávač, datový vstup USB a AUX v přihrádce spolujezdce, systém rozpoznávání hlasu a dobíjecí port USB na palubní desce.

Systém je součástí standardní výbavy verzí Lounge, 4x4 Climbing a Cross.

Aplikace Panda UConnect

K dispozici je rovněž volně dostupná aplikace Panda UConnect určená pro systémy Android a iOS, prostřednictvím níž může být váš telefon využíván jako tzv. rozšířené

ovládací zařízení Pandy s přístupem ke všem jejím infotelematickým funkcím. Přes displej telefonu můžete pouštět rádio a celou vaši hudební knihovnu, nastavovat hlasitost a mít také přímý přístup ke službám, jako jsou Google Maps, Waze nebo informace o počasí v reálném čase. Aplikace kromě toho nabízí také funkce, jako je Find myCar, která pomáhá najít místo, kde je vůz zaparkován, eco: Drive pro váš lepší jízdní styl, prostřednictvím aplikace Panda UConnect lze také najít nejbližší servis Fiat a využívat službu my:Car, díky níž budete mít všechny hlavní parametry vozu a například také služby péče o zákazníka, jako je sledování plánovaných údržeb, pod kontrolou. Většinu funkcí lze použít pouze tehdy, když je telefon spárován k vozu pomocí technologie Bluetooth.

Panda miluje lidi i životní prostředí

A proto posláním Pandy je oboje chránit. Motory a šetrné technologie zároveň snižují spotřebu paliva a množství vyprodukovaných emisí. Panda tak ve svém dokonalém stylu dává najevo, jak moc jí na obojím záleží.

Start&Stop

Systém Start&Stop vypne motor, jakmile zastavíte na křižovatce nebo v hustém provozu, a spustí jej okamžitě, jakmile se chcete rozjet. Dochází tak ke snížení spotřeby paliva a zároveň produkce škodlivin.

eco:Drive

Drive je váš osobní ekologický trenér. Je to systém, který sleduje jízdní styl řidiče a v reálném čase radí, jak snížit spotřebu paliva a současně redukovat emise.